Mężczyzna w SPA

Myślisz, że SPA są zarezerwowane wyłącznie dla kobiet? To już przeszłość! Najnowsze badania wskazują na to, że coraz więcej mężczyzn wybiera właśnie SPA jako miejsce odpoczynku.

W ciągu ostatnich kilku lat rynek SPA dedykowany męskiej populacji znacząco wzrósł. To kolejny dowód na to, jak mężczyźni stają się bardziej zainteresowani swoim osobistym wyglądem i konsekwentnie adoptują nawyki pielęgnacyjne, które kiedyś były wyłącznie domeną kobiet.

Według International Spa Association, w ciągu ostatnich kilku lat liczba mężczyzn odwiedzających SPA wzrosła o 21 proc. Właściciele uzdrowisk i salonów SPA odnotowali ten trend i coraz częściej w swojej ofercie umieszczają zabiegi dedykowane dla mężczyzn, takie jak masaże, usuwanie włosów, zabiegi laserowe na blizny potrądzikowe i mniej ekstremalne peelingi chemiczne.

shutterstock 128560190

Mężczyzna w objęciach Afrodyty

Doskonałym przykładem takiego ośrodka jest Afrodyta SPA& Wellness Resort. Bogata baza zabiegowa urzeka tu nie tylko kobiety, ale coraz częściej mężczyzn. Każdy odnajdzie to, co lubi – kuchnia bazująca na domowej tradycji, w pełni naturalnych produktach, pozyskiwanych regularnie od okolicznych rolników. Tradycja i natura łączą się nowoczesnością, nurtem slow food zgodnym z filozofią slow life. Nowe smaki i ich wydanie to kuchnia idealna dla każdego wymagającego mężczyzny. Tuż przy Afrodycie znajduje się ścieżka dla biegaczy i uprawiających sport.

Prawdziwy raj dla ciała czeka jednak na każdego mężczyznę w SPA. Zabiegi dedykowane panom, pielęgnacja twarzy oraz masaże ciała – od sportowych po masaże orientalne. Szczególnym powodzeniem cieszą się oryginalne rytuały balijskie, wykonywane przez masażystki orientalne przybyłe z dalekiej wyspy Bali. Taki rytuał, odprężający ciało i kojący zmysły dedykowany jest mężczyznom spragnionym spokoju i relaksu.

Każdy aktywny mężczyzna chętnie skorzysta ze sportu – Nordic Walking, wycieczki rowerowe, gimnastyka, pod okiem trenera lub indywidualnie. Afrodyta Spa & Wellness Resort to miejsce, które potwierdza, że SPA nie jest wyłącznie dla kobiet. To idealne miejsce, w którym dba się o mężczyznę w każdym calu.

A więc, następnym razem, gdy musisz uciec od stresu lub po prostu nieco się zrelaksować, nie wahaj się wybrać do tego celu okolicznego SPA. Jak wielu facetów wcześniej udowodniło, nie ma wstydu w dbaniu o siebie!

 

Facebook

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

baner JADE

 

 

 

banerek 300 250 INFINITY

Zatrzymaj Młodość TV

Baner