Od zarania dziejów istnieją różnice między kobietami, a mężczyznami. Różnice te dotyczą sfer fizycznych, psychicznych, a także…
Okres przekwitania nie jest wbrew obiegowej opinii domeną pań. Także mężczyźni doświadczają tak zwanej andropauzy,…
Myślisz, że SPA są zarezerwowane wyłącznie dla kobiet? To już przeszłość! Najnowsze badania wskazują na…
Wraz z wiekiem nasze ciało zaczyna się zmniejszać i zmieniać. Jeśli nie masz szczęścia do…
Aktywność fizyczna i psychiczna jest nie tylko dobra dla własnego mózgu, ale może również wpływać…
Stereotypowo zabiegi z zakresu medycyny estetycznej były „zarezerwowane” niemal wyłącznie dla kobiet. Od kilku lat obserwuje…
Regularne i udane współżycie seksualne ma znaczący wpływ na dobre funkcjonowanie fizyczne i psychiczne, a…
Włosy są bardzo ważnym elementem naszego wizerunku. Mają ogromny wpływ na samoocenę oraz pewność siebie.…
Rozmiar członka to na tyle drażliwa sprawa, że zarówno mężczyźni, jak i ich partnerki wolą…
Niemęscy są panowie, którzy nie dbają o swój wygląd. Tak powiedziało  63% Polaków w badaniu Pentora…

O męskim zdrowiu i zabiegach medycyny estetycznej

Wygląd mężczyzny jest tak samo ważny, jak i kobiet. Dbanie o siebie nie świadczy o braku męskości. Zadbani mężczyźni w każdym wieku mają większą pewność siebie i są lepiej odbierani przez społeczeństwo. Zatrzymaj Młodość to również portal dla mężczyzn, dla których ważny jest wygląd i zdrowie.

Mimo wielu krążących mitów wiemy, że zabiegi estetyczne dla mężczyzn w dzisiejszym świecie są coraz bardziej pożądane i coraz większy procent osób skorzystało lub chciałoby z nich skorzystać. Koszty związane z medycyną estetyczną są przystępne dla każdego, a mężczyźni, choć ze wstydem - coraz częściej przyznają się do ich wykonywania. Dzięki nim mogą z powodzeniem naprawić swoje kompleksy.

Drugim aspektem jest oczywiście zdrowie mężczyzny. Oni również borykają się z wieloma problemami fizycznymi. Stereotyp silnego i zawsze zdrowego mężczyzny pracującego ciężko od rana do nocy to mit, który trzeba obalić. Badania prenatalne oraz reagowanie na zmiany zachodzące w organizmie mogą pomóc w szybki sposób ratować zdrowie, a nawet życie. Męskie zdrowie nie jest niezniszczalne i należy o nie dbać każdego dnia.

Portal dla mężczyzn Zatrzymaj Młodość to internetowa księga dla wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o swoim zdrowiu, wolnym czasie, wyglądzie i innych aspektach codziennego życia, ale boją się lub wstydzą zapytać. W nim znajdziecie odpowiedzi na nurtujące was pytania i przekonacie się, że dla nas jesteście tak samo ważni, jak kobiety i dzieci. Z nami zadbacie o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne.

Facebook

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

baner JADE

APTOS BANNER FINAL

 

banerek 300 250 ETHEREA

 

banerek 300 250 INFINITY

Zatrzymaj Młodość TV

Baner