Najlepsza na świecie woda lecznicza, pochodząca ze źródła „Malina” w Solcu-Zdroju, to solanka siarczkowo-bromkowo-jodkowo-borowa, która…
Rodzice kochają swoje dzieci i zrobią dla nich wszystko, ale czasem dobrze zrobić sobie urlop…
Przebywanie w Miejscach Mocy regeneruje siły i poprawia samopoczucie – uważają ich zwolennicy. Przeciwnicy mówią…
Nagość w saunie to nie chęć epatowania golizną, a dbałość o higienę i zdrowie. Aby…
Tanie podróżowanie dostępne jest dla każdego, kto ma ochotę poznać świat i jest otwarty na…
Ciepła kąpiel jest nie tylko dobra dla zdrowia, to także świetny pomysł na romantyczny wieczór…
Jeżeli borykasz się z chorobami układu krążenia lub po prostu chcesz wzmocnić swoje serce zastanów…
Wakacje za pasem. To dobry moment, aby trochę zwolnić i bliżej przyjrzeć się swojemu ciału.…
Poświęcenie źródeł leczniczych, festiwale historyczne, jarmarki rzemiosł, fajerwerki i wiele innych atrakcji szykują czeskie kurorty…
Ktoż z nas o niej nie marzył?! Zapakować walizkę, konto zaopatrzyć w wystarczające środki i…

Gdzie spędzić wakacje i urlop?

Wiele osób, które ma przed sobą w niedalekiej przyszłości urlop, albo dopiero planuje wyjazd, zastanawia się gdzie spędzić wakacje. W okresie letnim często zastawiamy się co zwiedzić, gdzie znaleźć ciekawe miejsca i gdzie spędzić urlop. Bardzo często ogranicza nas liczba wolnych dni, atakże środki, które chcemy przeznaczyć na wakacyjne wojaże. Nasz portal pokazuje, że tanie podróżowanie wbrew pozorom naprawdę może być świetną przygodą - znajdujemy dla Państwa miejsca, do których zdecydowanie warto się wybrać. Podpowiadamy, dlaczego Kraków jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast Polskich - dzięki naszym tekstom dowiedzą się Państwo czy faktycznie jest tam tanio i dlaczego na wyjazd do Krakowa decyduje się tak wielu obcokrajowców.

Sposoby na tanie podróżowanie

Jakie są zalety centrum Małopolski? Co warto zobaczyć? Jeżeli zamiast do Małopolski, wolą Państwo wybrać się na Dolny Śląsk - nic straconego. Znajdą Państwo u nas sporo informacji o Wrocławiu, o jego przepięknych zabytkach, secesyjnych kamienicach i charakterystycznych krasnalach.Tanie podróżowanie to oczywiście nie tylko Małopolska i Dolny Śląsk - podpowiadamy również, dlaczego warto odwiedzić Półwysep Helski i dlaczego to miejsce znajduje się w piątce najpiękniejszych europejskich plaży w rankingu Lonley Planet. Czy plaża otulona sosnowym lasem jest naprawdę idealna chociażby do uprawiania kitesurfingu?

Gdzie jeszcze warto wybrać się na wycieczkę? Które miejsca w Polsce są godne uwagi? Gdzie pojechać, żeby nie wydać majątku? Odpowiedzi znajdą Państwo w naszym serwisie.

Facebook

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

 39K 300x250

 

APTOS BANNER FINAL

AL353 bannery power mezot 300x300

baner 1 2

Zatrzymaj Młodość TV

Baner