Krew, jej składniki oraz produkty krwiopochodne wykorzystywane są w różnych dziedzinach medycyny. Proces pozyskiwania osocza…
AGNES to jeden z najbardziej innowacyjnych i precyzyjnych systemów wykorzystujących energię fal radiowych (RF) w…
Kurze łapki, podkrążone czy podpuchnięte oczy, to problemy, z którymi boryka się wiele kobiet. Kosmetyki…
Zazwyczaj po czterdziestce zauważamy, że nasz owal twarzy zaczyna się zmieniać, opadają kąciki oczu i…
Lipofilling to nie tylko rewelacyjna metoda wyszczuplania i modelowania sylwetki, ale również sposób na rewitalizację…
Wampirzy lifting, choć brzmi groźnie to jeden bardziej naturalnych i najbezpieczniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Rewitalizuje…
Zależy ci, żeby dbać o swój wygląd naturalnymi metodami? Chcesz uniknąć wstrzykiwania preparatów, których twój…
  Jesteś przemęczona, rozdrażniona, a w lustrze dostrzegasz worki pod oczami, przebarwienia czy rozszerzone pory?…
Zmiany w wyglądzie naszego ciała po ciąży i porodzie to rzecz naturalna, ale czasem trudna…
Codziennie mijamy na ulicy setki osób. Zerkamy na nie ukradkiem, a zapytani ile ktoś z…

Nowoczesna medycyna przeciwstarzeniowa i dermatologia estetyczna

Rynek medyczny zarówno na świecie jak i w Polsce jest bardzo dynamiczny, chłonny na nowe rozwiązania, których cel jest jeden: odmłodzić klientów. Nowoczesna medycyna estetyczna coraz częściej wypiera nie tak dawno temu popularne tradycyjne liftingi i odsysanie tłuszczu. Stosując zabiegi medyczne mamy na myśli nie tylko aspekt zdrowotny takiego zabiegu, ale również estetyczny. Zabiegi medycyny estetycznej przestały być również domeną kobiet, już nikogo nie dziwi, gdy mężczyzna opuszcza gabinet kliniki. Wpływ mają na to media, oraz ich wyidealizowane przykłady gwiazd kina, czy muzyki, które mimo upływu lat wyglądają promiennie.

Dzisiejsze zabiegi przestały być już kosztowne, dzięki temu stały się dostępne dla nas wszystkich. Nieuchronny upływ lat, wyśrubowane do granic możliwości tempo życia, zbyt krótki sen czy stres spowodowały, że zabiegi odmładzające nie są już usługą luksusową, na którą stać tylko garstkę społeczeństwa. Najlepsze zabiegi anti-aging to te związane z usunięciem zmarszczek. Pierwszym kontaktem klienta z zabiegiem anti-ageing jest redukcja tak zwanych kurzych łapek, czylizmarszczek w okolicach oczu, które są jedną z pierwszych oznak starzenia się skóry.

Redukcja pierwszych oznak starzenia się skóry to jedno, wszyscy specjaliści, dermatolodzy powtarzają, że oprócz zabiegów estetycznych ważna jest również prawidłowa profilaktyka i ochrona skóry przed zanieczyszczeniami i niekorzystnym oddziaływaniem warunków atmosferycznych. Dermatologia estetyczna to również odpowiednia wiedza z zakresu zabiegów odmładzających i rewitalizujących, a także poprawiających kondycję skóry jednocześnie ją odżywiając. Wspominając już o kondycji skóry warto poruszyć równie ważną kwestię o której rzadko się wspomina, otóż, kondycja skóry w zdecydowanej większości zależy od kondycji całego organizmu, dlatego ważne jest oprócz zabiegów medycyny estetycznej zachowanie odpowiedniej diety i aktywności fizycznej. Takie założenia promuje medycyna przeciwstarzeniowa, która promuje optymalizację zdrowia i samopoczucia na każdym etapie życia.

Facebook

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

baner JADE

APTOS BANNER FINAL

 

banerek 300 250 ETHEREA

BANER KONFERENCJA NG 300X250

banerek 300 250 INFINITY

Zatrzymaj Młodość TV

Baner