Przed nami jedno z największych i najbardziej znaczących wydarzeń w branży Dermatologii Estetycznej – JADE 2021. W trosce o najwyższą jakość spotkania oraz bezpieczeństwo uczestników, tegoroczna edycja Kongresu odbędzie się w nowoczesnej, hybrydowej formule.

Już w dniach 11-13 czerwca br. odbędzie się Jedyna Taka Akademia Dermatologii Estetycznej – Spotkanie Praktyków (JADE 2021), która w tym roku będzie miała miejsce w Radisson Blu Hotel w Sopocie.
Kongres to doskonała okazja do tego, aby zarówno spotkać się z wiodącymi krajowymi specjalistami, jak również, by sprawdzić, co nowego w dermatologii estetycznej w dobie pandemii. Jak co roku wysoki poziom merytoryczny wydarzenia gwarantuje Komitet Naukowy, złożony z czołowych polskich autorytetów w tej dziedzinie.

  • Serdecznie zapraszam, w imieniu swoim oraz całego Komitetu Organizacyjnego, na kolejną edycję JADE Spotkanie Praktyków 2021. Zaprosiliśmy wielu wybitnych specjalistów z różnych zagadnień dotyczących dermatologii estetycznej. Mamy nadzieję, że wydarzenie będzie miało nie tylko charakter naukowy i czysto praktyczny - bo takie jest założenie naszych Kongresów, ale również będzie miłym spotkaniem towarzyskim. Wszyscy jesteśmy  tego spragnieni i chcemy wrócić do świata sprzed pandemii, po to, żeby wymieniać się na żywo opiniami i czerpać jak najwięcej z doświadczenia innych. Wszystkich uczestników chcemy ugościć jak najbliższych przyjaciół, dlatego też ponownie zapraszamy do Sopotu, który u progu lata jest pełen uroku. Po obradach będziemy więc mogli pospacerować i  zrelaksować się w wyjątkowym klimacie – mówi prof. dr hab. n. med. Barbara Zegarska, Przewodnicząca Sekcji Dermatologii Estetycznej PTD.

Podczas tegorocznej edycji Kongresu przewidziano wiele warsztatów praktycznych oraz sesji naukowych, prowadzonych przez ekspertów z wieloletnim stażem.
Pierwszego dnia Kongresu odbędą się workshopy z zastosowaniem toksyny botulinowej, wypełniaczy, autoprzeszczepów tkanki tłuszczowej, nici chirurgicznych, peelingów oraz urządzeń laserowych. 
Drugiego dnia planowane są sesje dotyczące ciekawych przypadków lekarzy praktyków, zaś trzeciego dnia odbędzie się m.in. wykład „Problemy ekonomiczne, prawne i rola mediów społecznościowych w codziennej praktyce lekarskiej”.
Co istotne, mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników, jak również chcąc wyjść naprzeciw nowej rzeczywistości, tegoroczna edycja odbywać się będzie w formule hybrydowej, pozwalającej na wybór dogodnej formy uczestnictwa (uczestnictwo stacjonarne, bądź poprzez śledzenie transmisji na specjalnie przygotowanej platformie internetowej). Za realizację techniczną oraz multimedialną wydarzenia odpowiada agencja Idea Creative Group.

  • Obecna dynamika rynkowa sprawiła, iż wiele dziedzin, w tym dermatologia estetyczna, potrzebuje nowoczesnego i świeżego spojrzenia na pewne zagadnienia. Jako agencja kreatywna sięgamy po nowatorskie rozwiązania, które pozwalają nie tylko pozostać w stałym kontakcie z otoczeniem, lecz również umożliwiają odtworzenie realnej rzeczywistości w warunkach onlinowych. Dlatego podczas tegorocznej edycji JADE nie zabraknie rozbudowanej oprawy wizji oraz innowacyjnego kontentu animacyjnego, który pozwoli osiągnąć nowoczesną przestrzeń, tak do zdobywania wiedzy, jak i dzielenia się nią z uczestnikami - mówi Aneta Radzimirska, CEO w Idea Creative Group.

Specjalnie na tę okoliczność wybudowane zostanie Wirtualne Studio, gdzie prezentowane będą wszystkie wykłady. To tu właśnie uczestnicy Kongresu spotykać się będą z Komitetem Naukowym, oglądać nagrane wcześniej warsztaty, a także omawiać wspólnie ze specjalistami wyświetlane na ekranie diodowym zabiegi.
Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Komitet Naukowy Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.
Więcej informacji odnośnie Kongresu (w tym rejestracja oraz program) znajdują się pod adresem https://jade2021.pl/

Facebook

reklama
Dermaceutic
reklama
DMK
reklama
Test MRT
reklama
Gabinet Bella
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner