Kosmetologia przyszłości - konferencja Nova Group

Firma Nova Group, lider branży kosmetycznej, organizuje wyjątkowe wydarzenie. 20 września 2019 r. w Warszawie odbędzie się konferencja pt. „Kosmetologia Przyszłości - Wiedza, Technologia, Marketing”.

Spotkanie to będzie doskonałą okazją do poznania światowych trendów w dziedzinie kosmetologii oraz innowacji zabiegowych. To również wyjątkowa szansa, aby pozyskać cenną wiedzę branżową i biznesową – m.in. z zakresu efektywnej sprzedaży i sposobów budowania długotrwałych relacji z klientami. Wykłady poprowadzą eksperci medycyny estetycznej, kosmetologii oraz trenerzy biznesu. Całodzienne wydarzenie stworzy też okazję do pozyskania nowych kontaktów biznesowych oraz networkingu.

Podczas konferencji wystąpi m.in. dr Ewa Rybicka, która przedstawi zagadnienia dotyczące zastosowania lasera diodowego, jako niezbędnego narzędzia w gabinecie kosmetologicznym, w zabiegach epilacji i fotoodmładzania. Dr Joanna Klonowska, nauczyciel akademicki, opowie o technologii w służbie młodości – nowoczesnym odmładzaniu z zastosowaniem zaawansowanych urządzeń technicznych. Dr Andre Steps, przedstawi problematykę zabiegów wykonywanych laserem diodowym w trudnych przypadkach oraz podpowie, jak unikać powikłań i efektów ubocznych. Anita Bajdalska, Certified SPA Supervisor ISPA, odpowie na pytanie: Od czego zależy sukces sprzedażowy w SPA? Z kolei Adam Kubicki, coach i manager, podpowie, jak zbudować długoterminowe i efektywne relacje z klientem.

Podczas konferencji nie zabraknie też rynkowej niespodzianki – premierowego pokazu Nova Group, który poprowadzi Marcin Piwiński, Dyrektor Nova Med.

Zarejestruj się już dziś: https://novagroupkonferencja.konfeo.com/pl/groups

www.novagroup.pl

Facebook

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

baner JADE

APTOS BANNER FINAL

 

banerek 300 250 ETHEREA

 

banerek 300 250 INFINITY

Zatrzymaj Młodość TV

Baner