Serum kontra zmarszczki

Zastanawiasz się jakiego kosmetyku używać, gdy masz zarówno zmarszczki mimiczne, jak i te głębokie, mocno utrwalone? Przydałby ci się też lekki lifting i poprawa jakości skóry? Wszystkie te problemy rozwiązuje serum odżywczo-liftingujące z gamy Iwostin Estetic.

O tym jak starzeje się nasza skóra i z jakimi problemami związanymi z procesem starzenia borykamy się na co dzień, najlepiej wiedzą lekarze medycyny estetycznej. Ci najlepsi zawsze powtarzają, że nie wystarczy wypełnić jedną zmarszczkę czy wstrzyknąć botoks, żeby skóra wyglądała młodo. Dlatego zalecają swoim pacjentkom wielowymiarową kurację polegającą na niwelowaniu pojedynczych oznak starzenia oraz rewitalizacji skóry. 

Taki rodzaj kompleksowej kuracji zapewnia serum odżywczo-liftingujace Iwostin z gamy Estetic, która powstała we współpracy z lekarzami dermatologami, specjalistami medycyny estetycznej. W składzie kosmetyku znajdziemy roślinne komórki macierzyste, peptyd przeciwzmarszczkowy, olej z pestek winogron i bawełny oraz pantenol. 

Na co możemy liczyć?

Codziennie rano i wieczorem aplikujemy 2-3 krople serum na oczyszczoną skórę twarzy, najlepiej jako bazę pod krem. Efekty, jakich możemy się spodziewać to poprawa jędrności i elastyczności skóry, redukcja wszystkich rodzajów zmarszczek oraz lekki lifting.

 

estetic-pl-serum-30ml-122017-b.jpg

 

 

Facebook

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

APTOS BANNER FINAL

 

banerek 300 250 ETHEREA

BANER KONFERENCJA NG 300X250

banerek 300 250 INFINITY

Zatrzymaj Młodość TV

Baner